Рейтинг 0

Фільтр для води

Написано RuNews, 26.10.2014, 18:19

Фільтр «Джерело Здоров'я» виготовлений з використанням натуральних мінералів, насичують воду корисними елементами. Фільтр для очищення води - самий простий і ефективний спосіб отримання чистої питної води в домашніх умовах, , детальніше на сайті http://filtry.od.ua/ фільтри для води. Розроблений з урахуванням особливостей російської води, яка характеризується надмірним вмістом неорганічного заліза і солей жорсткості, і завдяки використовуваним унікальним технологіям легко і швидко очищає воду від шкідливих домішок, збагачує корисними елементами і надає їй дивовижний смак.

Скуштувавши воду з фільтра «Джерело Здоров'я» всього лише раз ви відразу відчуєте різницю! Це цілющий продукт, який буде наповнювати кожну клітинку вашого організму енергією, корисними речовинами та здоров'ям!

Фільтр Джерело Здоров'я
Переваги фільтра «Джерело Здоров'я»:

Затримує різного роду механічні домішки (пісок, мул, осад і т.п.);
Бездоганно очищає воду від важких металів, хлорорганічних сполук, радіоактивних елементів, нафтопродуктів, усуває неприємний запах і присмак, знижує кольоровість і каламутність;
Зменшує вміст солей жорсткості, в результаті чого вода стає м'якою, що особливо важливо для людей із захворюваннями шлунково-кишкового тракту. Крім того, умивання такою водою робить шкіру м'якою, шовковистою і гладкою;
Проводить магнітну обробку води для додання їй рідкокристалічної структури з метою підвищення біологічної активності;
Очищає воду, збагачуючи її необхідними організму макро - і мікроелементами.

Комментарии

Для записи нет комментариев

« Предыдущая запись · RuNews · Следующая запись »

Последние записи

« Декабрь 2019 »

ВПВСЧПС
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Дополнительные ссылки

Поиск по моему блогу

«Fratria» 2006 — 2009.

© РОО «Фратрия» 2006–2009. Название «Спартак» и эмблема являются зарегистрированными товарными знаками МФСО «Спартак».